Të fundit

Unike si gjithmonë, Rita Ora sjell fotografi nga New York

Ajo ka shfaqur një numër pamjesh gjithnjë e më të guximshme gjatë javëve të fundit.

Dhe Rita Ora tregoi një tjetër veshje provokuese të martën, teksa ndau një sërë fotosh nga udhëtimi i saj në New York.

Këngëtarja, 33 vjeçe, vizitoi qytetin me bashkëshortin e saj,Taika Waititi, për të marrë pjesë në Met Gala të javës së kaluar, ku ajo u shfaq në një fustan të ndërlikuar me rruaza.

Rita Ora

Derisa imazhet i ndau në Instagram, biondja ka ngritur temperaturat edhe një herë me veshjen me të brendshme.

Rita ka shfaqur plotësisht këmbët e saj të tonifikuara dhe këtë dukje e kompletoi me një palë çizme të bardha me taka të larta.

Rita Ora

Pamjes i shtoi një xhaketë të ngjashme dhe një palë syze dielli po ashtu të bardha.

Krijuesja e hitit “Anywhere” tërhoqi vëmendjen në eventin vjetor të modës, duke i lënë pak imagjinatës me një paraqitje thuajse nudo.

Rita Ora

Artistja me origjinë nga Kosova shquhet për stilin unik dhe për daljet publike të tilla.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci