Të fundit

Krasniqi e LDK-së: Kemi votuar secilën marrëveshje në interes të qytetarëve, jemi parti e shtetndërtimit

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Rezarta Krasniqi ka thënë se si parti kanë votuar secilën marrëveshje që ka qenë në interes të qytetarëve.

Ajo shtoi se LDK është parti e shtetndërtimit dhe se gjithmonë do të angazhohet për të mirën e përgjithshme, përcjell Paparaci.

“Ne nuk kushtëzojmë asgjë që është në interes të Kosovës dhe qytetarëve të saj”, shkroi ndër tjerash ajo.

Më poshtë edhe postimi i plotë:

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci