Të fundit

I mbuluar e i rrethuar nga mjekët – momenti kur kryeministri sllovak futet në spital

Kryeministri i Sllovakisë, Robert Fico, është plagosur gjatë ditës së sotme.

Personi i dyshuar për sulmin është arrestuar, derisa truprojat kanë arritur që ta largojnë nga vendi i ngjarjes.

Ai është dërguar menjëherë për në spital, meqë sipas raportimeve është qëlluar disa herë në gjoks dhe bark.

Nexta TV ka publikuar pamjet kur Fico shihet teksa bartet nga emergjenca dhe mjekët drejt spitalit në Banska Bystrica.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci