Të fundit

Drejtoi veturën nën masën mbrojtëse, gjobitet me 500 euro shoferi në Shtime

Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrugën “Tirana” në Shtime ka ndaluar një shofer, i cili ka drejtuar veturën nën masën mbrojtëse.

Përmes një postimi në rrjetin social, Facebook, Policia ka njoftuar se ndaj shoferit ka  shqiptuar një gjobë kundërvajtëse prej pesëqind euro.

Poashtu bëhet e ditur se shoferit i është vazhduar masa mbrojtëse edhe për gjashtë muaj, si dhe i kanë konfiskuar përkohësisht automjetin, transmeton Paparaci.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci