Të fundit

Melinda Ademi publikon këngën e re “Kiss Me”

Këngëtarja e njohur, Melinda Ademi ka publikuar projektin e saj më të ri me titullin “Kiss Me”.

Kënga e publikuar është me melodi dhe tekst të vet këngëtares.

Derisa, Çelik Lipa është producent i këngës.

Që nga lansimi i saj në YouTube, kënga ka marrë mijëra klikime.

 

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci