Të fundit

Dy të therur në Mitrovicë pas titullit kampion

Policia e Kosovës ka njoftuar të enjten se dy persona kanë kërkuar ndihmë në Emergjencën e Mitrovicës pasi janë lënduar me një mjet të mprehtë.

Policia ka thënë se po merret me rastin.

Sipas hetimeve fillestare, siç ka thënë Policia, rasti nuk ka të bëjë me ndonjë konflikt mes tifozëve pas ndeshjes finale Trepça – Ylli, të cilën e fituan mitrovicasit dhe u shpallën kampion.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci