Të fundit

Ndodh edhe kjo: Ramabaja kritikon pak Vjosa Osmanin

Opinionisti Sadri Ramabaja tha se “mendon” që presidentja Vjosa Osmani është produkt i shkollës politike të LDK’së dhe “e ka vështirë ta tejkalojë mënyrën e të menduar të pavarur politik”.

Ai shtoi se “ka gjasa” që Osmani e ka marrë një leksion të mirë nga “partia prej të cilës ka dalë”.

“Unë mendoj që zonja Osmani është produkt i shkollës politike të LDK’së dhe e ka vështirë me tejkalu mënyrën e të menduarit të pavarur politik. Gjasat janë që e ka marrë një leksion të mirë kësaj radhe nga forca e vetë politike, prej të cilës ka dalë, sepse nuk do të duhej të instrumentalizohej nga diplomatë të papërgjegjshëm dhe ne jemi dëshmitarë se një pjesë e diplomatëve të perëndimit kanë dështuar në misionet e tyre”, tha Ramabaja në T7.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci