Të fundit

Kur fituesit bëhen bashkë, Egla dhe Luizi kërcejnë në skenën e “After Party” Big Brother VIP

“After Party” Big Brother VIP 3 ka bërë bashkë banorët e këtij edicioni.

Luiz Ejlli dhe Egla Ceno janë bërë bashkë këtë mbrëmje dhe kanë kërcyer në skenë.

Më poshtë pamjet:

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci