Të fundit

Nis mbledhja e Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së, a do të vendoset për zgjedhje?

Me intonimin e himnit kombëtar dhe atë shtetëror, ka nisur mbledhja e Këshillit të Përgjithshëm të Lidhjes Demokratike të Kosovës.

I pranishëm është edhe kryetari i LDK-së, Lumir Abdoxhiku, i cili do të mbajë një fjalim.

Temë kryesore e kësaj mbledhjeje mbetet mbajtja e zgjedhjeve të parakohshme dhe zhvillimet politike aktuale në vend.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci