Të fundit

Mes dhimbjeve e lotëve iu dha lamtumira 26-vjeçarit që u aksidentua dje në Mitrovicë

Sot iu dha lamtumira e fundit të riut mitrovicas, Qlirim Salihut.

Ai u varros mes lotësh e dhimbjes në varrezën e qytetit në Shipol.

Qlirim Salihu humbi jetën dje në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në lagjen e Shipolit teksa po ngiste motoçikletën kur u ndesh me një veturë.

I ndjeri punonte në një piceri dhe angazhohej në shpërndarjen e porosive.

Ai ishte në orar të punës në kohën e aksidentit fatal.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci