Të fundit

Prishtina 01 fiton titullin në futsall

FC Prishtina 01 dhe FC Liqeni kanë dhuruar dy ndeshje spektakulare në serinë finale të “Play-Off”-it.

Derisa në ndeshjen e parë në kryeqytet fituesi u vendos pas vazhdimeve, në ndeshjen e dytë në Drenas, fituesi dhe njëherësh kampioni u përcaktua pas serisë së penalltive.

Dani, Lima, Maxharraj dhe tëo tjerët arritën të mbrojnë titullin në futsallin e Kosovës dhe do të përfaqësojnë shtetin në garat ndërkombëtare.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci