Të fundit

I njohur për hitet “Lean on” dhe “Loco Contigo” – DJ Snake vjen në Kosovë në festivalin Sunny Hill

Tashmë janë zbuluar disa nga yjet e famshëm që do të performojnë në Sunny Hill Festival.

Black Coffe, Burnaboy, Martinez Brothers – janë vetëm disa nga artistët e famshëm që do të vijnë në Kosovë.

Veç tyre, së fundmi u njoftua edhe një DJ ndërkombëtar që njihet për hite të shumta.

 

Bëhet fjalë për William Sami Etienne Grigahcine, i njohur për publikun me emrin artistik DJ Snake.

Ai ka të realizuar disa bashkëpunime, në mesin e tyre: “Lean On” në bashkëpunim me Major Lazer, “Loco Contigo” me J Balvin e Tyga, “Let Me Love You” me Justin Bieber etj.

Sunny Hill rikthehet sivjet me lokacion të ri në datat, nga 25 deri më 28 korrik.

Pritet të shihet se çfarë ka rezervuar sivjet ky koncert pas një mungese prej dy vitesh. 

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci