Të fundit

Zvarritet në rrugë i dehur, shikoni pamjet e mjerueshme të boksierit Tyson Fury [video]

Boksieri i peshave të rënda, Tyson Fury është filmuar në një gjendje të mjerueshme.

Ai është dehur me alkol teksa është shoqëruar jashtë lokalit nga badigardët.

Më pas ai zvarritet në tokë dhe dëgjohet që bërtet në rrugë. Një ngjarje aspak e hijshme për një kampion si ai.

 

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci