Të fundit

Dy raste të fotografimit të votës në Prizren dhe Mamushë

Dy persona janë shoqëruar në polici dje sepse kishin fotografuar votën.

Sipas raportit 24 orësh të policisë njëri rast kishte ndodhur në një vendvotim në Prizren dhe tjetri në Mamushë.

Tutje bëhej e ditur se të dy pas intervistimti me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci