Të fundit

Dy raste të fotografimit të votës në Prizren dhe Mamushë

Dy persona janë shoqëruar në polici dje sepse kishin fotografuar votën.

Sipas raportit 24 orësh të policisë njëri rast kishte ndodhur në një vendvotim në Prizren dhe tjetri në Mamushë.

Tutje bëhej e ditur se të dy pas intervistimti me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci