Të fundit

Kurtin e lë edhe ish profesori i tij universitar: Nuk jam më në Vetëvendosje

Profesori Universitar, Salem Lepaja, dikur edhe nënkryetar i Lëvizjes Vetëvendosje, ka njoftuar largimin e tij nga Lëvizja Vetëvendosje

Lepaja, ishte ligjërues i kryeministrit Albin Kurti në Fakultetin e Inxhinierisë Elektrike dhe Kompjuterike.

Ai tha sot në një njoftim të shkurtër dhe të papritur se nuk do të jetë anëtar i LVV-së.

“Të nderuar miq të FB! Ju njoftoj se nuk jam më anëtar i Lëvizjes Vetëvendosje (LVV)”, njoftoi ai.

Lepaja, në shkrimin e tij, nuk dha asnjë arsye të largimit nga LVV.

Video nga Paradoks

Çka ndodhi mes Vehbi Kajtazit e Adem Grabovcit pas zbulimit të aferës PRONTO? Grabovci: M'ka shkaktu problem serioz, kom pas problem me mbrojtë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci