Të fundit

Shqipëria në kaos, bie sistemi energjetik, thuajse i tërë vendi pa rrymë

Shqiperia është e gjitha pa energji elektrike për shkak se ka rënë sistemi 400 kilovolt i OST.

Kjo është hera e parë ne me shumë se 10 vjet që rrjeti energjitik i vendit bie në kolaps.

Ndërkohë raportohen probleme me shërbimin e internetit, atë të telefonisë dhe kolapsin e trafikut rrugor në shumë qytete, për shkak të mosfunksionimit të semaforëve.

Video nga Paradoks

Çka ndodhi mes Vehbi Kajtazit e Adem Grabovcit pas zbulimit të aferës PRONTO? Grabovci: M'ka shkaktu problem serioz, kom pas problem me mbrojtë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci