Të fundit

Momenti kur futbollisti i Hungarisë pësoi lëndim të rëndë ndaj Skocisë

Është duke u zhvilluar ndeshja mes Hungarisë dhe Skocisë e vlefshme për Euro 2024.

Në minutën e 68’të, futbollisti Barnabas Varga ka mbetur i lënduar pas një përplasjeje në fushë, shkruan Indeksonline

Varga pësoi një lëndim të tmerrshëm dhe u dashtë ndërhyrja e shpejtë e mjekëve për t’i shpëtuar jetën lojtarit hungarez.

Për momentin ndeshja është e ndërprerë dhe pritet që të rifillojë shumë shpejt.

Video nga Paradoks

Çka ndodhi mes Vehbi Kajtazit e Adem Grabovcit pas zbulimit të aferës PRONTO? Grabovci: M'ka shkaktu problem serioz, kom pas problem me mbrojtë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci