Të fundit

U aksidentua me motoçikletë, vdes oficeri i Policisë së Kosovës

Ka vdekur zyrtari policor, Devoll Oseku, që ishte vetaksidentuar derisa po ngiste motoçikletën disa javë më parë (7 qershor) në fshatin Llukar të Prishtinës.

Kështu ka bërë të ditur një koleg i të ndjerit.

“Lamtumirë shoku dhe kolegu i im Devoll OSEKU”, ka shkruar Agron Pacolli.

Video nga Paradoks

Çka ndodhi mes Vehbi Kajtazit e Adem Grabovcit pas zbulimit të aferës PRONTO? Grabovci: M'ka shkaktu problem serioz, kom pas problem me mbrojtë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci