Të fundit

Osmani: Sot i bashkohemi komunitetit egjiptian për festuar Ditën Kombëtare të tyre

Presidentja Vjosa Osmani ka thënë se sot i bashkohet komunitetit egjiptian në mbarë Kosovën për të festuar ditën e tyre të komunitetit!

Ajo ka uruar të gjithë qytetarët e komunitetin egjiptian për ditën kombëtare të tyre.

“Diversiteti është një nga pikat tona më të forta dhe ne vlerësojmë kontributin e të gjitha komuniteteve tona”.

“Së bashku, ne do të vazhdojmë të fuqizojmë çdo zë dhe çdo ëndërr!”, ka thënë Osmani.

Video nga Paradoks

Çka ndodhi mes Vehbi Kajtazit e Adem Grabovcit pas zbulimit të aferës PRONTO? Grabovci: M'ka shkaktu problem serioz, kom pas problem me mbrojtë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci