Të fundit

Mungesat nga suspendimi, një lajm i keq dhe një i mirë për Shqipërinë sonte

Shqipëria luan sonte ndaj Spanjës në xhiron e tretë të EURO 2024-shit.

Kuqezinjtë po e kërkojnë fitoren në mënyrë që të avancojnë në fazën e nokautit.

Lajm i keq për ta është suspendimi i sulmuesit Mirlind Daku për dy ndeshje.

Megjithatë, lajm i mirë mund të konsiderohet mungesa definitive e Rodrit pas ndëshkimit të mesfushorit me karton të verdhë në dy ndeshjet e para.

Video nga Paradoks

Çka ndodhi mes Vehbi Kajtazit e Adem Grabovcit pas zbulimit të aferës PRONTO? Grabovci: M'ka shkaktu problem serioz, kom pas problem me mbrojtë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci