Të fundit

Begaj: Historia e Drenasit – histori krenarie, guximi e patriotizmi

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj është nderuar me titullin “Qytetar Nderi” nga komuna e Drenasit, një ditë pasi u shpall njësoj nga Deçani.

E Begaj për Drenasin i tha fjalët më të mira, siç thotë dhe ai, se historia e kësaj komune është histori krenarie, guximi e patriotizmi.

Po ashtu ai nuk la pa përmendur edhe të rënë për liri, që për ta Begaj thotë se kanë kontribut të pashlyeshëm.

“Ne, si shqiptarë kemi treguar se të bashkuar dhe me vendosmëri, mund të përballojmë çdo sfidë dhe të dalim fitimtarë”, shkruan tutje i pari i Shqipërisë në Facebook.

Video nga Paradoks

Çka ndodhi mes Vehbi Kajtazit e Adem Grabovcit pas zbulimit të aferës PRONTO? Grabovci: M'ka shkaktu problem serioz, kom pas problem me mbrojtë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci