Të fundit

Foto e pa publikuar më parë, Ervis Martinaj me mikun e tij që u kthye në armik të betuar

Ervis Martinaj dhe Leonard Duka, dy shokët që dikur drejtonin biznesin e Lojrave te Fatit në Shqipëri, shfaqen në këtë foto së bashku.

Ata janë duke shëtitur së bashku me skaf në jug të Shqipërisë, sipas një foto të publikuar nga VNA.al

Por shumë shpejt dashuria dhe bashkëpunimi i tyre është venitur, pasi mes tyre nisi një luftë e tmershme për të asgjësuar njëri-tjetrin.

Të dy personat filluan të kontraktonin vrasës me pagesë, kontrata këto që  tashmë janë bërë objekt hetimi nga ana e SPAK.

Video nga Paradoks

Çka ndodhi mes Vehbi Kajtazit e Adem Grabovcit pas zbulimit të aferës PRONTO? Grabovci: M'ka shkaktu problem serioz, kom pas problem me mbrojtë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci