Të fundit

Tifozja më se’ksi në botë kopjon shqiptarët

Përveç takimit Shqipëri-Spanjë, ditën e sotme në orën 21:00 luhet dhe sfida tjetër mes Kroacisë dhe Italisë.

Një vëmendje për këtë takim pritet ta marrë dhe ajo që njihet si tifozja më seksi në botë, Ivana Knoll. Modelja kroate pritet të jetë në stadium mbrëmjen e sotme për të mbështetur kombëtaren e saj njësoj siç bëri me Shqipërinë dhe Spanjën.

Në një postim në rrjetet sociale, Ivana ka vendosur të tallet me italianët, në të njëjtën mënyrë siç bënë shqiptarët, duke i thyer spagetit, më pas ajo i gatuan ato dhe i hanë, duke i dhënë një mesazh të qartë lojtarëve dhe tifozëve “Azzurri”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

 

Video nga Paradoks

Çka ndodhi mes Vehbi Kajtazit e Adem Grabovcit pas zbulimit të aferës PRONTO? Grabovci: M'ka shkaktu problem serioz, kom pas problem me mbrojtë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci