Të fundit

Sylvinho me mbështetje speciale para ndeshjes me Spanjën

Spanjë luhet sot në 21:00 për Grupin B të Euro 2024.

Edhe trajneri i Kombëtares, Sylvinho ka tifozë të veçantë sot në stadiumin e Dusseldorfit.

Vajza e tij, Tati Mendes dhe bashkëshortja janë veshur me ngjyrat e Shqipërisë dhe janë gati për 90 minuta të zjarrta.

Video nga Paradoks

Çka ndodhi mes Vehbi Kajtazit e Adem Grabovcit pas zbulimit të aferës PRONTO? Grabovci: M'ka shkaktu problem serioz, kom pas problem me mbrojtë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci