Të fundit

Mozzik u jep fund aludimeve për tradhti ndaj Loredanës

Ditën e sotme, Mozzik publikoi biseda të vjetra, nga koha kur i shkruante Lotinës.

Ajo që ra në sytë e ndjekësve ishin datat e vjetra dhe menjëherë ndjekësit aluduan nëse Mozzik, i ka shkruar të dashurës së tij të tanishme Lotinës, gjatë kohës që ishte me Loredanën.

Dhe Mozzik nuk u la kohë të gjatë këtyre aludimeve dhe si duket përgjigjjen e dha menjëherë përmes një postimi.

“Unë nuk jam një tradhtar, jam një krijues i hiteve,” shkroi Mozzik në postimin e tij.

Video nga Paradoks

Çka ndodhi mes Vehbi Kajtazit e Adem Grabovcit pas zbulimit të aferës PRONTO? Grabovci: M'ka shkaktu problem serioz, kom pas problem me mbrojtë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci