Të fundit

“Rojet e Stuhive”, Ekipet e NPB-së në Gatishmëri 24 orë për Kryeqytetin

Për shkak të parashikimeve për vërshime të tjera pas atyre të së dielës mbrëma, ekipet emergjente të NPB-së kanë qenë në gatishmëri të plotë 24 orë në ditë për të ndihmuar qytetarët në çdo vend ku paraqitet nevoja.

Angazhimi dhe përkushtimi i tyre i palodhshëm janë një shembull i jashtëzakonshëm i shërbimit publik dhe solidaritetit në kohë të vështira.

Këto ekipe vazhdimisht japin maksimumin e tyre për të siguruar sigurinë dhe mirëqenien e komunitetit tonë.

 

Video nga Paradoks

Çka ndodhi mes Vehbi Kajtazit e Adem Grabovcit pas zbulimit të aferës PRONTO? Grabovci: M'ka shkaktu problem serioz, kom pas problem me mbrojtë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci