Të fundit

Formacionet: Angli – Slloveni

Anglia e Sllovenia do të zhvillojnë ndeshjet e tyre të fundit në kuadër të fazës së grupeve në “Euro 2024”.

Para fillimit të takimit janë publikuar formacionet zyrtare.

Anglia: Pickford, Walker, Stones, Guehi, Trippier, Rice, Gallagher, Foden, Bellingham, Saka, Kane.

Sllovenia: Oblak, Janza, Bijol, Drkusiq, Karnicnik, Mlakar, Elsnik, Gnezda, Stojanoviq, Sporar, Sheshko.

Takimi nis në orën 21:00 dhe luhet në Koeln.

Video nga Paradoks

Çka ndodhi mes Vehbi Kajtazit e Adem Grabovcit pas zbulimit të aferës PRONTO? Grabovci: M'ka shkaktu problem serioz, kom pas problem me mbrojtë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci