Të fundit

Aksident mes dy veturave në Rahovec

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në rrugën Rahovec – Xërxë, përkatësisht fare pranë bodrumit të njohur të verës, Stone Castle.

Paparaci ka mësuar se nga kjo përplasje nuk ka asnjë të lënduar, përveç dëmeve materiale.

Gjithsesi, redaksia jonë veçse ka telefonuar autoritetet relevante për të mësuar më shumë informacione dhe porsa t’i sigurojë, të njëjtat do t’ju transmetojë në kohë reale.

Video nga Paradoks

Çka ndodhi mes Vehbi Kajtazit e Adem Grabovcit pas zbulimit të aferës PRONTO? Grabovci: M'ka shkaktu problem serioz, kom pas problem me mbrojtë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci