Të fundit

Serbia “i bën gati valixhet” – afër eliminimit nga Kampionati Evropian

Ka përfunduar pa gola pjesa e parë e takimit mes Danimarkës e Serbisë.

Ndeshjet e fundit të vlefshme për Grupin C janë duke u zhvilluar sot.

Me barazimin e Serbisë dhe atë të Anglisë me Slloveninë, Serbia do të përshëndetet nga Evropiani.

Nga ky grup pritet të kualifikohet Anglia si lidere dhe Sllovenia e Danimarka.

Video nga Paradoks

Çka ndodhi mes Vehbi Kajtazit e Adem Grabovcit pas zbulimit të aferës PRONTO? Grabovci: M'ka shkaktu problem serioz, kom pas problem me mbrojtë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci