Të fundit

Nuk ka më shpresë, eliminohet Kroacia

Pas rezultateve të ndeshjeve të zhvilluara të martën është bërë e qartë që Kroacia nuk ka gjasa për të avancuar nga Grupi B.

Kroacia ka përfunduar e treta në grup me dy pikë, ndërsa i duheshin shumë rezultate të favorshme për të avancuar. Por këto rezultate nuk ndodhën dhe kroatët mund të bëhen gati për kthim në shtëpi.

Video nga Paradoks

Çka ndodhi mes Vehbi Kajtazit e Adem Grabovcit pas zbulimit të aferës PRONTO? Grabovci: M'ka shkaktu problem serioz, kom pas problem me mbrojtë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci