Të fundit

Ndryshon renditja në Grupin C, një rregull i ri u vu në pah

Danimarka e Sllovenia e kanë përfunduar garën në grup me pikë të barabartë – 3. Po ashtu kishin goldallim të njëjtë, gola të shënuar dhe bilanc disiplinor (6 kartona të verdhë i kishin danezët e gjashtë sllovenët).

Sipas BBC-së vendi i dytë dhe i tretë në grup është vendosur në bazë të bilancit më të mirë në kualifikime. Dhe në këtë kriter Danimarka përfundoi mbi Slloveninë. Të dyja ishin në një grup dhe madje kishin pikë të barabarta. Por Danimarka ishte më e mirë se Sllovenia në ndeshjet e ndërsjella.

Video nga Paradoks

Çka ndodhi mes Vehbi Kajtazit e Adem Grabovcit pas zbulimit të aferës PRONTO? Grabovci: M'ka shkaktu problem serioz, kom pas problem me mbrojtë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci