Të fundit

Vdes Mino Raiola, raportojnë mediat

Ka vdekur Mino Raiola, menaxheri më i famshëm i lojtarëve në botën e futbollit.

Ai vdiq të enjten në moshën 54-vjeçare si pasojë e një sëmundjeje, raporton Marca.

Raiola kishte nën menaxhim yjet e futbollit si Zlatan Ibrahimoviç, Erling Haaland dhe Paul Pogba.

Ai u shtrua në spital në Milano në janar dhe iu nënshtrua një operacioni shumë delikat, por natyra e sëmundjes nuk u zbulua asnjëherë.

 

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci