Të fundit

Todiq paralajmëron zhbllokimin e rrugës në Jarinjë deri në ora 16:00

Kryetari i Leposaviqit, Zoran Todiq para gazetarëve në Jarinje deklaroi se pret që deri në ora 16:00 të zhbllokohet rruga në atë pikë kufitare dhe të zhvillohet qarkullimi.

Zoran Todiq, kryetari i Leposaviqit, tha se po pritet që deri në ora 16:00 të zhbllokohet rruga dhe të ketë zhvillim të komunikacionit.

“Pres që deri në ora 16:00 të zhbllokohet rruga dhe të ketë zhvillim të komunikacionit në pikën kufitare në Jarinje”, tha ai.

Tutje kryetari i Leposaviqit tha se beson që marrëveshja e arritur në Bruksel mes Kosovës dhe Serbisë do të funksionojë. Në Jarinje, deri më tani është liruar vetëm njëra korsi e rrugës.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci