Të fundit

UEFA delegon sërish Nuzën dhe Morinën

Ndeshjet kualifikuese për Kampionatin Evropian për grupmoshat deri 19 vjeç, Çeki – Kazakistan dhe Danimarkë – Kazakistan do të drejtohet nga një gjyqtar kosovar.

Fjala është për Genc Nuzën që do të jetë gjyqtar kryesor në këto dy ndeshje ndeshje.

Ndihmës i tij në të dyja takimet do të jetë gjyqtari tjetër kosovar, Besnik Morina.

Ndeshja mes Çekisë dhe Kazakistanit zhvillohet më 6 tetor, kurse ndeshja tjetër mes Danimarkës dhe Kazakistanit luhet më 9 tetor.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci