Të fundit

Lindelof në dyshim për ndeshjen kundër Kosovës

Victor Lindelof është në pikëpyetje përpara ndeshjeve kualifikueseve të Suedisë për Kupës së Botës, në mes tyre edhe ndeshja ndaj Kosovës.

Joakim Nilsson shihet si zëvendësues ideal për ylli e Manchester United, pasi edhe dy të tjerët që ishin në radhë Pontus Jansson (është larguar nga kombëtarja) dhe Filip Helander (është i lënduar).

Lindelof do të bëhet sërish baba dhe kapiteni i ekipit do të bashkohet me ekipin vetëm kur fëmija të lindë dhe për këtë arsye është në pikëpyetje për ndeshjet kundër Kosovës dhe Greqisë.

“Absolutisht. Është e qartë se unë jam këtu sepse dua të përfshihem dhe të kontribuoj”.

Nilsson luan në klubin e Bundesligës, Arminia Bielefeld dhe mendon se forma e tij është e mirë.

“Ndihem mire. Kam fituar shumë besim, të cilin e fitova edhe sezonin e kaluar. Ka qenë pak e vështirë si ekip, por individualisht ka shkuar në mënyrë perfekte këtë sezon, kështu që ndihem në formë të mirë”, ka thënë Nilsson.

Video nga Paradoks

Kush kënd e tradhëtoi? Dardan Molliqaj flet për largimin nga VV-ja, komenton edhe darkën e Kurtit me Memli Krasniqin - "Zgjedhjet janë dëshirë e Kurtit"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci