Të fundit

Telefonata 40 sekondëshe e gjatë mes Suarez dhe Koeman

Luis Suarez ka zbuluar se biseda e tij telefonike me Ronald Koemanin për të ardhmen e tij në Barcelonë kishte zgjatur vetëm 40 sekonda.

Sulmuesi i Atletico Madridit Suarez ka treguar se kur trajneri i Barelonës Ronaldo Koeman i kishte thënë se ai nuk ishte në planet e tij në verën e vitit 2020, biseda telefonike kishte mbaruar pas vetëm 40 sekondave.

34-vjeçari iu hakmor Koemanit fundjavën e kaluar, duke shënuar gol në fitoren e Atleticos 2:0 kundër Barcelonës në La Liga.

“Telefonata e Koemanit për të më treguar mua (se nuk isha në planet e tij) zgjati vetëm 40 sekonda. Nuk është ajo mënyra se si duhet t’i thuash lamtumirë një legjende”, the Suarez.

“Së pari ai më tregoi se nuk isha në planet e tij dhe pastaj më tha se, nëse nuk do ta zgjidhja çështjen e kontratës, do të luaja kundër Villarrealit”, tregoi ai.

“Atij i mungoi personaliteti për të më treguar qartazi se nuk më donte në ekip apo se ishte në fakt klubi që nuk më donte më”, shtoi ai.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci