fbpx

Të fundit

Gjilani përforcohet me Krivanjevën në mbrojtje

Klubi i futbollit Gjilani ka njoftuar se ka transferuar mbrojtësin Besart Krivanjeva me të cilin ka nënshkruar kontratë dy vjeçare.

Krivanejva ishte lojtarë i skuadrës shqiptare Egnatia, ndërsa në të kaluarën ka luajtur edhe për skuadra si Shkupi dhe Metalurgut në Maqedoninë e Veriut.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci