fbpx

Të fundit

Dj Pm me një ankesë kundrejt Sarës

Blogerja Sarah Berisha dhe Dj PM janë një ndër çiftet e krijuar në Big Brother, ndonëse me luhatje duket se marrëdhënia e tyre vazhdon. Së fundmi PM ka një ankesë kundrejt blogeres.

Ai ka publikuar një foto të Sarës teksa krahas saj ka shkruar “Ndoshta ndonjëherë paguan edhe kjo”. Duke nënkuptuar që në takimet e tyre është ai që paguan.

Por përgjigja ka ardhur edhe nga Sarah e cila ka ripostuar foton dhe shkruan:

“No koment, faleminderit”.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci