fbpx

Të fundit

Munishi shfaqet në pushime në Shqipëri

Trajneri i klubit të futbollit Prishtina, Ismet Munishi ka filluar pushimet para fillimit të edicionit të ri.

Munishi, i cili u zyrtarizua te Prishtina pak javë më parë, duket se është duke shijuar pushimet në bregdetin shqiptar.

Gjatë pushimeve, Munishi është takuar me ish-futbollistin e tij te skuadra e Ballkanit, Artur Magani.

“Me djem të mirë sportista fantastik dhe burra , birra te shijon shumë. Artur Magani perher knaqësi e veqant”, thuhet në foton e publikuar nga Munishi ku shihet në pranin e Maganit.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparci