fbpx

Të fundit

Arbenita Ismajli zbulon çfarë e “bezdis” më shumë Feron tek ajo

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli është mjaftë aktive në rrjetin social TikTok.

Së fundmi, ajo ka postuar një video, me anë të së cilës na tregon një detaj rreth marrëdhënies së saj me Feron.

Mesa duket, ndër gjërat që e “bezdisin” reperin tek Arbenita është fakti që ajo porositë shume online.

Kujtojmë se Fero dhe Arbenita janë prindër të një vajze, Nina

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparci