Të fundit

Megan Fox ndryshon tërësisht pamjen

Megan Fox ka ndryshuar ngjyrën e zezë të flokëve për një rol filmi dhe ajo i tregoi rezultatet përmes një postimi në Instagram, të premten (8 tetor).

Aktorja e “Jennifer’s Body”, 35 vjeç, postoi një fotografi duke treguar se është bërë bionde, duke lyer flokët me një nuancë gri të çelët.

“Kështu duket vajza e djallit. Vjen në pranverën e 2022”, shkroi në mbishkrimin e imazhit brunja e famshme e kthyer tani në bionde.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

Filmi “Johnny & Clyde”, përveç Megan, përfshinë edhe aktor tjerë të njohur si: Tyson Ritter, Bai Ling dhe Vanessa Angel dhe është një paraqitje e re në historinë e famshme të Bonnie dhe Clyde.

Filmi aktualisht është duke u xhiruar në Rhode Island dhe pritet të publikohet vitin e ardhshëm.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci