fbpx

Të fundit

Kurti bashkë me gruan e vajzën vizitojnë festivalin e grafitit

Kryeministri Albin Kurti, bashkë me gruan e tij, Ritën dhe vajzën Lea, kanë vizituar festivalin e grafitit, i cili po mbahet në “Rrugën B” në Prishtinë.

“Bashkë me Lean dhe Ritën, në këtë ditë fundjave, takuam artistë vendorë e të huaj, ku edhe pamë punën dhe veprat mbresëlënëse të tyre”, ka shkruar Kurti në  një postim në Instagram, duke bashkangjitur disa fotografi nga vizita.

“E vërteta është dritë (Truth is Light)” quhet tema e festivalit të grafitit.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci