Të fundit

Anxhelina shfaqet provokuese në imazhet e projektit të ri

Anxhelina Hadërgjonaj ka ndarë më fansat disa imazhe të reja në llogarinë saj në Instagram.

Këngëtarja shqiptare u paraqit e veshur me shumë stil, në fotografit të cilat i shkëputi gjatë realizimi të projektit të ri.

E veshur e tëra në të zeza, këmishë të zbërthyer dhe minifund, Anxhelina kombinojë veshjen me aksesor dhe taka të larta me të njëjtën ngjyrë.

Kujtojmë që prej vitesh, Anxhelina jeton në Amerikë, ku edhe ka punuar vazhdimisht për muzikë të re.

Kënga e saj e fundit është “No Drama”, me të cilën u rikthye pas një pauze, teksa kënga u mirëprit nga fansat e saj.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci