Të fundit

Një burrë denoncon një grua për sulm fizik në Prizren

Një burrë në Prizren ka denoncuar në polici një rast sulmi fizik nga një grua të shtunën, ka njoftuar policia.

Në raportin 24-orësh, Policia e Kosovës megjithatë nuk ka bërë të ditur motivet e rastit të denoncuar.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër kosovare”, thuhet në raportin policor.

Sipas policisë, të dyja palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit “rasti vazhdon në procedurë të rregullt”.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci