Të fundit

Një burrë denoncon një grua për sulm fizik në Prizren

Një burrë në Prizren ka denoncuar në polici një rast sulmi fizik nga një grua të shtunën, ka njoftuar policia.

Në raportin 24-orësh, Policia e Kosovës megjithatë nuk ka bërë të ditur motivet e rastit të denoncuar.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër kosovare”, thuhet në raportin policor.

Sipas policisë, të dyja palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit “rasti vazhdon në procedurë të rregullt”.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci