Të fundit

Biznesmeni Belegu kalon në një tjetër nivel – nis karrierën si këngëtar

Me prapavijë nga fushat e biznesit, menaxhimit, sportit e politikës, Erolld Belegu ka kaluar në një tjetër fushë nga e diela e dytë e tetorit: ka vendosur të merret me muzikë.

Biznesmeni, dikur këshilltar i ish-kryeministrit Ramush Haradinaj dhe ish-kryetar i Federatës së Basketbollit të Kosovës, ka publikuar sot një projekt muzikor  të titulluar: “E bukur pa zemër”.

Belegu, këtë projekt e ka paralajmëruar prej disa ditësh përmes postimeve në rrjetet sociale.

Producent i këngës së Belegut është Florent Boshnjaku, ndërkaq teksti është shkruar nga vet ai.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci