Të fundit

Digjen 11 vetura dhe kamioni i bashkisë së Athinës

11 vetura dhe një kamion i bashkisë së Athinës janë djegur në lagjen Patisia të Athinës.

Sipas shërbimit zjarrfikës,fillimisht ka qenë kamioni i bashkisë që u përfshi prej flakëve dhe në vazhdim   flakët e zjarrit u përhapën brenda pak minutave edhe tek automjetet e parkuara.

Ndërhyrja e zjarrfikësve edhe pse ishte e shpejtë, nuk ishte efikase.

Banorët e zonës dolën për të ndihmuar në fikjen e flakëve, por ishte e pamundur të fikej derisa 11 veturat u shkatërruan tërësisht.

Autoritetet po kryejnë hetime lidhur me ngjarjen.

 

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci