Të fundit

Shaqirit ia veshin uniformën e UÇK-së në Zvicër

Xherdan Shaqirit i ka ndodhur diçka e pazakontë në mbrëmjen e djeshme, kur ishte në lidhje direkte pas ndeshjes së Zvicrës.

Pas ndeshjes ku helvetët fituan me rezultatin 2-0 ndaj Irlandës së Veriut në shtëpi, sulmuesi shqiptar Xherdan Shaqiri në intervistën pas ndeshjes është befasuar nga një shqiptar i cili ka shkuar tek ai dhe i ka veshur uniformën Ushtria Çlirimtare të Kosovës (UÇK).

Një veprim që nuk ka befasuar vetëm yllin e Liverpulit, por mbarë opinionin publik ku menjëherë këto pamje janë bërë virale.

 

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci