Të fundit

Kë po ironizon Adrola Dushi me postimin e fundit?

Adrola Dushi është një nga modelet më të suksesshme në botën e modës.

Çdo veprim i saj merr super vëmendje nga ndjekësit dhe mediat.

E njejta gjë ka ndodhur me postimin e fundit që Adrola ka bërë në rrjete sociale.

‘Për të dëgjuar të flasin mirë për ty, duhet të vdesësh. E tmerrshme!’

Ende nuk dihet se kujt ia ka drejtuar modelja këtë status ironizues.

Për sa i përket jetës private ka pranuar se është e dashuruar pa preferuar të konfirmojë emra.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci