Të fundit

Mozzik “humb” në New York

Reperi nga Ferizaj, Gramos Aliu i njohur me emrin artistik Mozzik ka udhëtuar drejt qytetit të New York-ut nga ku edhe ka ublikuar një fotografi nga aje.

“Lost in NYC” ka shkruar reperi krahas fotos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Reperi Mozzik sa i përket karrierës muzikore është mjaft aktiv me prurje të reja.

Kënga e tij e fundit e publikuar është “Të Dua” e cila është dedikim për vajzën e tij Hana.

Pas kësaj këngë fansat kanë aluduar ër një tradhti të mundshëm nga ish-partneren e tij me të cilën ka edhe vajzën Hana.

Kënga është pritur mjaft mirë nga publik dhe deri më tani ka grumbulluar me mijëra klikime në Youtube.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci