Të fundit

Operacion i madh i policisë në dalje të Prishtinës

Një operacion i madh i Policisë së Kosovës po zhvillohet në këto çaste në periferi të Prishtinës.

Në polici kanë thënë se cak i këtij operacioni janë personat që merren me fajde.

Aksionin po e realizon Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit.

Bastisjet kanë nisur tani ndërsa për numrin e të arrestuarve dhe për detaje tjera rreth këtij operacioni ende nuk janë dhënë detaje.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci